Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:00–19:00

Сб: 09:00–18:00

0
Мій кошик

Регулятори росту ALFA SMART AGRO

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Регулятори росту: типи та переваги

Регулятори росту - клас хімічних речовин, які використовуються з метою контролю та стимулювання фізіологічних процесів розвитку різного виду культур та рослин. Вони можуть впливати на різні аспекти росту рослин, такі як довжина стебла, розгалуження, цвітіння, плодоношення, укорінення та інші біологічні процеси. Ці препарати називають фітогормонами.Регулятори росту

Регулятори росту ALFA SMART AGRO: переваги

Деякі плюси використання регуляторів росту включають:

  • контроль росту та розвитку. З їхньою допомогою можна прискорити ріст рослин, пригнічувати ріст стебел, і навіть регулювати цвітіння чи плодоношення;

  • збільшення врожайності та якості. Наприклад, вони можуть допомогти покращити форму та розмір плодів, підвищити вміст поживних речовин у плодових, ягідних, технічних культурах. Також вони дають змогу прискорити дозрівання плодів, що призводить до збільшення врожайності високої якості;

  • покращення адаптації рослин до стресових умов. Допомагають рослинам краще адаптуватися до стресових умов, таких як посуха, холодні умови, висока вологість тощо;

  • посилення ефективності застосування інших агрохімічних засобів. Регулятори росту можуть використовуватися у поєднанні з іншими агрохімічними засобами, такими як добрива або пестициди, для підвищення їхньої ефективності.

Також серед плюсів й економія ресурсів. Застосування регуляторів вегетації овочевих дозволяє заощаджувати споживання води та енергії.

Типи регуляторів росту

Залежно від своєї дії препарати поділяють на такі типи:

  1. Гіберелліни - група регуляторів росту, які стимулюють ріст, особливо подовження стебел та розвиток плодів. Вони також можуть стимулювати цвітіння та збільшення розміру плодів.

  2. Цитокіни - регулятори росту, які впливають на розподіл та диференціювання клітин рослин. Вони можуть стимулювати розвиток бічних пагонів, контролювати ріст плодів та насіння, а також брати участь у процесах розвитку рослин та їхнього цвітіння.

  3. Оксини - контролюють рослинний розвиток, впливаючи на ріст стебел, розвиток коренів та утворення бічних пагонів.

  4. Абсцизова кислота – бере участь у регуляції процесів диференціювання клітин, уповільнює ріст стебел, сприяє дозріванню плодів та збільшує стійкість рослин до стресових умов.

  5. Етилен - газоподібний регулятор, який бере участь у регуляції розвитку плодів, цвітіння, укорінення та інших процесах. Він також може впливати на реакцію рослин на стресові умови та брати участь у стимуляції росту при ушкодженнях рослин.

Також регулятор росту для ріпаку чи іншої культури може використовуватися для продовження терміну зберігання та покращення транспортування продукції.

Найкращий регулятор росту для соняшника

Регулятор росту ГРЕЙВІС, що пропонується нами, підходить як добриво для соняшника, так і для ріпаку, оскільки розроблений виключно для олійних культур. Він використовується в нових технологіях вирощування культур шляхом обробки насіннєвого матеріалу та подальшого обприскування сходів.

Замовити дешево фітогормони в Agro seeds

У нашому інтернет-магазині регулятори росту рослин можна купити за недорогою вартістю. Ми пропонуємо за оптимальною ціною регулятор росту пшениці та інших культур від бренду Арт-Агро. Також у каталозі є фунгіциди, протруйники, інсектициди та інші товари. Повний асортимент можна побачити на нашому сайті. За допомогою логістичної компанії "Нова пошта" можлива доставка у Львів, Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Хмельницький та інші міста України.

Вгору