Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:00–19:00

Сб: 09:00–18:00

0
Мій кошик

Насіння соняшнику під євролайтінг (Clearfield®)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Насіння соняшника під Євролайтінг – як зробити правильний вибір

Соняшник належить до популярних культур, які активно вирощуються у сільськогосподарській галузі. Але якщо не забезпечити соняшнику належний захист, досягти високої врожайності не вдасться. Один з ефективних способів – замовити насіння соняшнику Євролайтінг, який приносить рослині величезну користь. Розглянемо, у чому особливості такого насіння і які функції виконує гербіцидНасіння соняшника під Євролайтинг.

Насіння соняшнику Євролайтінг – основні переваги

Унікальність такого соняшника в тому, що у поєднанні з гербіцидом він дає хороші результати за мінімального внеску. Переваги такого насіння очевидні:

  • виведення традиційним способом без застосування методів генної інженерії;

  • багатство врожаю забезпечується лише однією обробкою від дводольних однорічників та багаторічників;

  • стійкість від зарази, яка вражає рослини зі Степової та Лісостепової зон;

  • захист від широкого спектру бур'янів;

  • соняшник захищений від впливу білої гнилі, іржі, борошнистої роми.

Якщо купити насіння соняшнику під євролайтінг, слід пам'ятати, що висота такої рослини досягає 160-180 см. Ступінь олійності насіння дорівнює близько 52%. Виходячи з таких показників, насіння користується попитом серед фермерів, які таким способом отримують вагомий дохід.

Гібрид соняшника під Євролайтінг не має кардинальних відмінностей від іншого насіння. Урожайний потенціал насіння дорівнює близько 52 ц/га, але стабільний показник становить 40 ц/га. Середня тривалість вегетаційного періоду становить 115 днів. Гібрид має потужний корінь довжиною до 2,2 м.

Як обробляти насіння соняшнику Євролайтінг

Гербіцид вноситься після формування на рослині від двох до восьми листків. Якщо внести засіб під час активної фази росту, можна досягти максимального ефекту. Для знищення дводольних бур'янів-однолітників обробку потрібно проводити, коли у рослини з'явиться від двох до чотирьох листків. Злакова трава знищується у фазі п'яти листків.

Купити Євролайтінг для соняшника варто через явні переваги в порівнянні з іншими гербіцидами. Вони полягають у наступному:

  1. Висока ефективність за доступної ціни: основні компоненти діють на клітинному рівні.

  2. Тотальна дія: тканини рослин надійно захищені від впливу бур'янів та шкідників.

  3. Відсутність токсинів у складі препарату.

  4. Відмінна стійкість за посушливої погоди.

Опади на ефективність гербіциду не впливають. Речовина не лише вбирається листям, а й тривалий час зберігається у ґрунті. Застосування гербіциду має здійснюватися з урахуванням виробничої системи, закладеної виробником. З повітря речовину не розпорошують. Міжрядний простір розпушувати не варто, оскільки концентрація гербіциду у ґрунті знижується.

При попаданні на листя діючі речовини препарату швидко поглинаються та надходять до кореневої системи. Основні компоненти гербіциду проникають у тканини рослини та діють за принципом інгібіторів ензиму. Він присутній лише у представників флори.

Замовлення, оплата та доставка насіння соняшника

Купити насіння соняшника під Євролайтінг можна в нашому інтернет-магазині. У нас є великий асортимент різних сортів посівного матеріалу від таких брендів, як Genesis, Nuseed, Syngenta, а також засоби захисту рослин та супутні товари. Ми пропонуємо насіння під різні технології вирощування: класичну, під гранстар тощо. Переглянути асортимент продукції можна на сайті компанії. З каталогу можна дізнатися про актуальну вартість товару та його характеристики. У споживачів є можливість купити посівний матеріал дешево з доставкою у Львів, Київ, Івано-Франківськ, Вінницю, Ужгород, Хмельницький та інші міста України.


Ціна на насіння соняшника під Євролайтінг

Насіння соняшника під Євролайтінг по брендах Ціна від
ВНІС 2 240 грн
ЄВРОСЕМ 4 400 грн
Юг Агролидер

3 400 грн

АРТ-АГРО 2 500 грн
Вгору