Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:00–19:00

Сб: 09:00–18:00

0
Мій кошик

Фунгіциди ALFA SMART AGRO

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Фунгіциди: різновиди, принцип дії та критерії вибору

Фунгіциди – це протигрибкові засоби для рослин. Сьогодні їхній асортимент також включає препарати, що захищають рослини від інфекційних захворювань. Сучасні фермери активно використовують фунгіциди, іноді в комплексі з інсектицидами як для профілактики різних хвороб, так і для їхнього лікування. Тільки комплексний підхід до вирощування різних культур дозволяє отримати стабільний та якісний урожай. Інсектициди є обов'язковим елементом цього підходуФунгіциди.

Фунгіциди: різновиди

Складно купити фунгіцид, який буде універсальний та підійде для будь-якої рослини або для використання у будь-яку пору року. Один і той самий препарат може діяти по-різному, якщо його використовувати в різних пропорціях і комбінаціях, для різних культур або в різний час. Умовно, фунгіциди можна класифікувати в такий спосіб.

За способом дії:

  1. Профілактичні, що запобігають утворенню патогенів.

  2. Імуномодулюючі, тобто сприяють підвищенню імунітету рослин.

  3. Лікувальні, які використовують вже за очевидної наявності хвороб.

За способом застосування:

  • засоби для обробки насіння. Ними обробляють безпосередньо посівний матеріал і часто це картопля, зернові культури чи однорічні рослини;

  • для обробітку ґрунту. Сюди можна віднести фунгіцид для газону та інші препарати, які оздоровлюють ґрунт та сприяють кращому росту рослин. Можуть використовуватись як у теплиці, так і на відкритому просторі;

  • для обробки рослин. Йдеться про препарати з профілактичною чи лікувальною дією, які наносять на рослини в період їхнього активного росту.

За природою дії:

  • фунгіциди прямої дії (хімічні), що руйнують клітини грибів, тим самим знищуючи їх;

  • імуномодулюючі, що потрапляють у рослину, зміцнюють її і тим самим впливають на розвиток хвороби;

  • антагоністи різних мікроорганізмів Їхнє завдання зміцнити рослину і виробити в ній стійкість до мікробів.

Також за природою дії фунгіциди можна поділити на системні та контактні. Перші потрапляють усередину культури і таким чином борються з патогенезом хвороби, а другі знищують бактерії при прямому контакті.

Це лише загальні групи фунгіцидів. Також вони поділяються на хімічні класи у складі різних діючих речовин. Це препарати на основі бактерій, дитіокарбамінової кислоти, міді, флудіоксонілу тощо. Щоб правильно вибрати засіб, потрібно враховувати вид рослин, час обробки та її основну мету.

Принцип дії фунгіцидів

Різні види фунгіцидів мають різний механізм дії. Наприклад, контактні фунгіциди часто наносять на поверхню рослин у період їхньої вегетації. Вони відразу ж починають знищувати грибок, руйнуючи його клітини та порушуючи біохімічні процеси життєдіяльності. На концентрацію контактних фунгіцидів може вплинути кількість опадів.

Системні фунгіциди, що всмоктуються у рослину, діють на хворобу зсередини. Період їхньої дії залежить від метаболізму рослини. Чим швидший обмін речовин, тим коротший термін дії препарату.

Хімічні фунгіциди мають різний принцип роботи. Вони можуть зупиняти розмноження бактерій, порушувати процеси їхнього розвитку тощо.

Купити фунгіцид для хвойних, соняшника та інших рослин онлайн

Замовити фунгіцид для соняшнику, картоплі чи ягід від бренду Арт-Агро за недорогою ціною можна у нашому інтернет-магазині. Також ми пропонуємо широкий асортимент гербіцидів та протруйників для захисту посівів. У каталогах можна дешево замовити насіння під різні технології вирощування. Біля кожного товару вказано його вартість та опис. Можлива доставка у Львів, Київ, Івано-Франківськ, Вінницю, Ужгород, Хмельницький та інші міста України.

Вгору