Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:00–19:00

Сб: 09:00–18:00

0
Мій кошик

Протруйник насіння ALFA SMART AGRO

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Протруйники: їхні різновиди та особливості вибору

Сучасне землеробство регулярно зіштовхується з низкою викликів, таких як зміна клімату, погіршення ґрунтової родючості, зростання популяції у світі. У зв'язку з цим фермери та агрономи шукають нові методи та технології, щоб підвищити врожайність та ефективність. Одним із таких інноваційних методів є протруювання насіннєвого матеріалу. Він полягає в обробці насіння перед посівом з використанням спеціального хімічного препарату, відомого як протруйник насіння.Протруйники

Протруйник насіння: різновиди

Існує кілька різних видів протруйників насіння, включаючи:

 1. Фунгіцидні. Призначені для захисту насіння від грибкових захворювань (фітофтороз, ризоктоніоз, борошниста роса). Вони створюють захисний бар'єр, що запобігає проникненню грибків усередину рослини в період дозрівання. Також вони можуть стимулювати ріст та розвиток коренів.

 2. Інсектицидні. Призначені для захисту насіння від шкідників (комахи, тля, кліщі тощо).

 3. Комплексні. Поєднують у собі фунгіцидні та інсектицидні властивості, забезпечуючи комплексний захист від хвороб та шкідників.

 4. Біологічні. Базуються на використанні живих мікроорганізмів, таких як бактерії або гриби, які можуть конкурувати з патогенними мікроорганізмами або шкідниками та допомагати запобігати їхньому розвитку на насінні та в ґрунті.

 5. Спеціалізовані. Призначені для розв'язання конкретних проблем, таких як захист від певних хвороб чи шкідників.

Усі вони мають свої плюси та особливості використання.

Переваги протруйників

Основні переваги протруйників:

 • захист урожаю від шкідників та хвороб. Протруйники містять фунгіциди та інсектициди, які утворюють захисний шар на поверхні насіння, запобігаючи проникненню грибків, комах та інших шкідників;

 • поліпшення росту та виживання. Протруйники насіння можуть знизити вплив несприятливих умов навколишнього середовища на насіння, таких як посуха, холод, захворювання та шкідники, що може покращити шанси рослин на успішні сходи та початок росту;

 • зниження втрат урожаю. Захист насіння на ранній стадії розвитку дозволяє рослинам рости сильнішими та здоровішими, що може підвищити рівень урожайності;

 • економія часу та ресурсів. Економія досягається шляхом того, що їх не потрібно додатково обробляти пестицидами після посіву. Це також знижує ризик контакту пестицидів під час обробки.

Адаптованість до різних культур та умов. Існує широкий вибір протруйників, розроблених спеціально для різних культур, включаючи зернові, овочеві, олійні та інші.

Протруйник зерна: асортимент Agro Seeds

Наш інтернет-магазин пропонує недорого наступний асортимент протруйників.

Протруйник на пшеницю:

 • фунгіцидний протруйник АВІЦЕННА;

 • фунгіцидний протруйник ВЕНЦЕДОР;

 • комплексний протруйник КАНТАРІС;

 • КОМАНДОР ЕКСТРА;

 • КОМАНДОР ГРАНД.

Протруйник насіння соняшника:

 • КОМАНДОР ЕКСТРА;

 • КОМАНДОР ГРАНД.

Протруйник картоплі:

 • КОМАНДОР ЕКСТРА.

Асортимент постійно оновлюється та розширюється.

Замовити протруйник насіння з доставкою по Україні

Дешево купити протруйник насіння від бренду Арт-Агро та інших можна у нашому магазині. Ми пропонуємо за гарною вартістю широкий асортимент гербіцидів та інших ЗЗР від відомих торгових марок. Кожен товар на сайті супроводжується повним описом, ціною, загальними рекомендаціями, терміном захисної дії. Доставка у Львів, Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Хмельницький та інші міста України здійснюється через Нову пошту. Мешканці Києва та Київської області за попередньою домовленістю можуть забрати продукцію самовивозом.

Вгору