Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:00–19:00

Сб: 09:00–18:00

0
Мій кошик

ГЕРБІЦИДИ

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Гербіциди: особливості та критерії вибору

При вирощуванні різних культур бур'яни можуть завдати чимало клопоту. Вони швидко розростаються, витягують із ґрунту поживні речовини, закривають культури від сонця, тим самим перешкоджаючи їхньому нормальному розвитку. Розв'язати проблему допоможе якісний гербіцид для кукурудзи, соняшника, злакових та інших культур - "Нопосон-Агро". Це гербіциди виборчої дії з високою селективністю, основою яких є терпентинова олія — запатентована технологія виробництва, розроблена із турботою про довкілля.Гербіциди

Що потрібно знати про гербіциди, щоб правильно вибрати

Гербіциди крім дії (загальна або вибіркова) мають низку інших відмінностей, які важливо враховувати при виборі, щоб не зашкодити культурі та досягти бажаного результату. Ось основні нюанси, на які потрібно звернути увагу:

 1. Селективність: гербіцид повинен відповідати культурі, що вирощується (або кільком культурам), щоб не пригнічувати їхню вегетацію. В асортименті "Нопосон-Агро" є як окремо гербіцид для кукурудзи, так і для кількох культур одночасно.

 2. Спосіб та час обробки: також дуже важливий фактор, який впливає на ефективність препарату. Спосіб внесення безпосередньо залежить від часу: досходові та після. грунтові (післясходові) гербіциди - вносяться навесні та восени під висів, або після посіву до сходів. Такі гербіциди стримують ріст небажаної рослинності та мають пролонговану дію. Післясхідними обробляють культури після сходу посівів, у конкретну фазу їхнього росту, що зазвичай позначено в інструкції. Даний вид швидко діє, вражаючи наземну частину бур'янів і порушуючи процес їхнього біосинтезу, внаслідок чого вони гинуть.

 3. Діапазон дії: гербіцид може бути суцільної дії, або впливати тільки на певний вид бур'янів. Залежно від діючої речовини це бувають: однорічні або багаторічні бур'яни, а також злакові або дводольні. Діапазон дії завжди вказується в інструкції.

 4. Механізм дії: залежно від того, як препарат впливає на бур'ян, виділяють два види гербіцидів: контактні та системні. Перші не проникають у рослину, впливаючи поверхнево лише у місці контакту з бур'яном. Системні вбираються в рослину та вражають її від кореня, знищуючи зсередини.

 5. Швидкість дії: різні препарати працюють по-різному. Дію одних можна спостерігати вже за кілька годин, тоді як іншим потрібно від кількох днів і більше.

Також слід звернути увагу на обмеження у сівозміні та сумісність з іншими ЗЗР: фунгіцидами, інсектицидами, протруйниками тощо.

Як вибрати найкращий гербіцид для кукурудзи

Щоб правильно вибрати гербіцид на кукурудзу, потрібно з'ясувати:

 • вид бур'янів;

 • фазу росту кукурудзи;

 • зараженість ділянки;

 • розмір поля.

Знаючи такі нюанси, легко підібрати ефективний гербіцид, щоб захистити кукурудзу, а також розрахувати та підготувати потрібний обсяг препарату та час для обробки, що також важливо. Гербіциди для кукурудзи є різного типу та дії, вони безпечні, екологічні та дбайливо діють на культуру.

Гербіцид для різних культур доступний у “Agro Seeds”

Купити гербіциди для кукурудзи недорого пропонує наш інтернет-магазин. Також у магазині можна дешево замовити гербіцид для соняшника, сої та інших зернових культур. Вартість гербіцидів наведена на сайті. У магазині діє доставка у Львів, Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Хмельницький та інші міста України. Ціни на доставку, а також способи відправлення вказані на сайті у відповідному розділі (до відділення “Нової пошти” доставляємо безкоштовно).

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору