Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:00–19:00

Сб: 09:00–18:00

0
Мій кошик

НАСІННЯ БУРЯКА

Насіння буряка – як вибрати хороший посівний матеріал

Коли починається посівний сезон, багато фермерів запитують, яке купити насіння буряка, щоб досягти хорошого врожаю. Буряк вважається популярним коренеплодом. Щоб урожайність була високою, необхідно приділити більше уваги вибору якісного посівного матеріалу.

Як вибрати насіння буряка?

насіння бурякаПерш ніж купити насіння буряка в Україні, потрібно розв'язати питання щодо сорту. Тут виділяють кілька видів буряку:

Вибирати конкретний сорт необхідно, дивлячись на цілі використання товару. Жителі сіл часто висаджують кормові сорти – вони потрібні для годівлі худоби. Цукровий буряк, насіння якого також доступне для замовлення, задіюється при виготовленні цукру.

Інший важливий критерій, на який потрібно звернути увагу, перш ніж буряку насіння купити, це терміни дозрівання. У цьому аспекті коренеплід може бути ранньостиглим, середньостиглим і пізнім. Бажано вибирати матеріал для сівби від перевірених виробників. Це є запорукою придбання якісного товару.

Ознаки якісного насіння буряків

Вибираючи насіння буряка, ціна не повинна бути вирішальним критерієм. При виборі слід дотримуватись кількох простих рекомендацій:

  1. Враховувати тип ґрунту, від якого залежить сходження насіння.
  2. Обробляти посіви з урахуванням стійкості до захворювань та шкідників.
  3. Сіяти насіння у відповідних кліматичних умовах.

Більшість фермерів прагнуть купити коренеплід конкретного кольору та розміру. В цьому випадку не варто дивитися на картинку з упаковки. Найкраще довіряти тому, що зазначено в описі сорту. Для отримання відмінного сходження необхідно переконатися, що посівний матеріал не прострочений. Будь-який досвідчений фермер може самостійно перевірити якість насіння. Для перевірки сходження потрібно покласти в дрібний посуд вологий ватяний диск або шматочок вати, насипати зверху трохи буряків і залишити в теплому місці. Після проростання насіння треба підрахувати кількість паростків. Якщо проросла більша частина замоченого насіння, урожай буде добрим.

Насіння буряка знаходиться в дрібних коробочках, з яких може з'являтися відразу по кілька паростків. У зв'язку з цим після сходів грядку треба буде прорідити. Важливо залишити між рослинами відстань, щоб коренеплоду було як збільшуватись у розмірах.

Сіяти насіння потрібно у прогрітий ґрунт – коли температура підвищиться до +11 градусів. Щоб рослина добре росла і розвивалася, температура повинна досягти позначки +22+24 градуси. Для отримання багатого врожаю важливо забезпечити буряки частим поливом. При нестачі вологи ріст коренеплодів може помітно сповільнитись.

Де купити недорого насіння буряка оптом?

У нашому інтернет-магазині можна замовити за вигідною ціною необхідну кількість насіння буряка. Якщо потрібна консультація, варто звернутися до менеджера і поставити запитання, що вас цікавлять. Досвідчений фахівець допоможе визначитися із покупкою відповідного сорту насіння з урахуванням цілей використання. Покупцям надається дешева доставка у Львів, Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Хмельницький та інші міста України. Вартість послуг з перевезення можна дізнатися наперед. Кожен покупець вибирає собі зручний спосіб оплати за посівний матеріал.

Немає товарів

Вгору